STOR PERDE YIKAMA

Çiğdem Buharlı Temizlik olarak biz de sizlerin ev ve ofislerinizde kullanmış olduğunuz stor perdelerinizi temizleme işlemlerine yardımcı olmaktayız.

Stor perde yıkama zor ve zahmetli bir işlemdir. Temizlik aşaması zor ve meşakatli olduğundan işini bilen firmalar vermeli bu konuda seçici olmalısınız.

Her perde yıkama işi yapıyorum diyene perdelerinizi teslim etmeden önce kısa bir araştırma yapmalısınız. Nerde yıkama yapıyorsunuz. Yıkama işlemlerinde ne gibi deterjanlar kullanıyorsunuz.Kaç günde teslim ediyorsunuz gibi bu sorulara verilen cevaplar sizleri tatmin etmeye yetiyorsa perdelerinizi rahatlık ile verebilirsiniz.

Çiğdem Buharlı Temizlik olarak bizler perde yıkama işlemlerinde uzman personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlerin bir telefon ile başlayan temizlik anlayışımız bizlerin perdelerinizi tekrar evlerinize montaj etmesi ile tamamlanmaktadır.

Günlük yaşantımızda birçok bayanın korkulu rüyası olarak gördüğü bahar temizliğinin içerisinde yer alan perde yıkama işlemi artık perde yıkama firmaları sayesinde korkulu rüya olmaktan çıkıp çok kolay hal almaktadır. Perdeler ortamdaki kirli havayı ve mikropları hemencecik içine sindirerek kirlenir.

Ayrıca o ortamdaki havayı daha da çok kirletebilir. Bu kirliliği önlemek için perdeleri sık aralıklarla yıkatmamız gerekmektedir. Çünkü kirlenen perdeler bulunduğu havayı kirletir ve o havayı soluyan kişilere sağlık sorunları açabilmektedir.

Çiğdem Buharlı Temizlik firması olarak bu sağlık sorunlarına sebep olan kir ve mikropları perdelerinizden temizlemekteyiz.

Çiğdem Buharlı Temizlik firmamızda çalışmakta olan ekipler ve kullandığımız makinelerle kirlenmiş olan perdelerinizi en iyi şekilde ve kısa sürede yıkamaktayız.

Firmamız da çalışmakta olan ekiplerimiz firmamız da perde yıkama işine başlamadan önce perde yıkama teknikleri hakkında ve perde yıkama makineleri hakkında özel eğitimler aldıktan sonra koltuk yıkama işine başlamaktadırlar. Böylece perdeleriniz profesyonel ekiplerce yıkanmaktadır.

Ayrıca Çiğdem Buharlı Temizlik firması olarak perde yıkama da kullanmış olduğumuz perde yıkama makineleri de son teknolojiye uygundur. Bu sayede perdelerinize hiç bir zarar vermeden yıkar ve siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Artık perde yıkamakla uğraşmayarak perdelerinizi bize rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Bizler de perdelerinizi kısa süre içerisinde ve uygun fiyatlarla yıkamaktayız. Ve her geçen gün en iyi hizmetleri sizlere sunmaya devam etmekteyiz.

0552 738 9035